VIENU RITMU SU GAMTA!

Kiekvienas gali prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir išreikšti meilę savo gimtajai planetai! Kasdien darydami tvarius sprendimus taupome išteklius ir mažiname taršą. Eskaro AKZENT vidaus dažai sukurti laikantis aplinkos tausojimo principų, yra saugesni sveikatai, atitinka Europos Sąjungos ekologinio ženklo kriterijus ir yra pripažinti Estijos alergologų asociacijos.


NEABEJOTINAS SAVO SRITIES LYDERIS!


SPA AKZENT - YPATINGAI ATSPARŪS VANDENIUI DAŽAI
Mūsų galingiausi vidaus dažai sienoms ir luboms! Dažai atsparūs vandens garams, drėgmei, purvui ir dažnam plovimui!
KITCHEN AKZENT - YPAČ VANDENIUI ATSPARŪS AKRILINIAI DAŽAI
Vieni geriausių dažų mūsų asortimente - Akzent Kitchen! Tinka bet kuriai patalpai, kurioje gaminamas maistas. Dažai atlaiko šlapią valymą, todėl jūsų sienos visada bus švarios.
ROOM AKZENT - MATINIAI DAŽAI VIDAUS DARBAMS
Dažyti šiais dažais yra vienas malonumas. Įsivaizduokite, mes paėmėme Mattilda ir Akrit 7 dažus, pasirinkome geriausias jų savybes, padidinome dengiamumą 20% ir padarėme juos 30% ekologiškesnius, o galiausiai gavome naujus dažus - Akzent ROOM!
SKY AKZENT – GERIAUSIAI DENGIANTYS LUBU DAŽAI
Ekologiškiausi Akzent Sky lubų dažai! Šie sniego baltumo lubų dažai pasižymi geriausia dengiamumo galia ir mažiausiu lakiųjų medžiagų kiekiu, o dažų saugumą patvirtina Estijos alergologų asociacijos pripažinimas!

.